Map
Meloradio

Słuchaj Meloradio online

Meloradio - polska komercyjna stacja radiowa. Swój program - w formacie muzycznym classic hits - adresuje głównie do dojrzałych słuchaczy.

Radio oferuje szeroki wybór muzyki, od klasycznej po najnowsze hity. Można usłyszeć różne gatunki muzyki, takie jak pop, rock i inne. Muzyka ta może być bardzo relaksująca lub przyciągająca uwagę i motywująca do działania. Wszystko zależy od preferencji słuchacza i tego, co chce osiągnąć.
Prezenterzy są dobrze poinformowani o aktualnych trendach w muzyce i mogą doradzić słuchaczom co do ich gustu muzycznego. Dzięki temu słuchacze mogą dowiedzieć się więcej na temat swoich ulubionych piosenkarzy lub grup muzycznych, a także poznawać nowe gatunki muzyczne i artystów.
Meloradio oferuje także specjalne programy informacyjne dotyczace kultury, sportu itp., dostarczajace cennych informacji sluchaczom. Programy te zawierajace wypowiedzi ekspertow sa interesujace i ciekawostki dotykaja rowniez innych obszarow zycia codziennego ludzi. Slyszac je sluchacze moga poszerzac swoja wiedze i rownoczesnie cieszyc sie muzykom.

Kontakt
  • Telefon: 321 321 777
  • E-mail: info@meloradio.pl
  • Adres:
    Meloradio
    ul. Żurawia 8.
    00-503 Warszawa
Słuchaj Meloradio online w internecie!
Oferujemy Państwu dużą listę stacji radiowych.
Posłuchaj Meloradio w iPhone, iPad, iPod touch lub Android!
Udostępnij