Map
Radio Koszalin

Słuchaj Radio Koszalin online

Radio Koszalin to regionalna stacja radiowa w Polsce. Powstało w roku 1993, w mieście Koszalin, województwie Zachodniopomorskim, i dzięki swojej niewielkiej skali jest bardzo blisko lokalnej społeczności.

Stacja oferuje swoim słuchaczom różnorodne programy muzyczne, obejmujące różne gatunki muzyczne. Oprócz tego słuchacze mogą także cieszyć się audycjami informacyjnymi i publicystycznymi, a także innymi programami tematycznymi.
Radio angażuje się także aktywnie w propagowanie oraz organizowanie lokalnych imprez kulturalnych, artystycznych oraz sportowych. Na przykład regularnie organizuje ono koncerty na żywo oraz relacjonuje ważniejsze mecze sportowe drużyn z regionu.
Radio Koszalin jest powszednio sluchane przez coraz wiksza liczbae sluchaczy zarowno w samym miescie jak i okolicach co sprawia ze stanowi ono swietlna latarnie dla regionu Zachodniopomorskiego a jeog obecnosc jest silnie odczuwalna poprze publikowane informacje o regionalnym charakterze czy promocja lokalnie organizowany eventów culturalno-artystyczno-sportowyhc.

Słuchaj Radio Koszalin online w internecie!
Oferujemy Państwu dużą listę stacji radiowych.
Posłuchaj Radio Koszalin w iPhone, iPad, iPod touch lub Android!
Udostępnij