Map
Radio Rodzina

Słuchaj Radio Rodzina online

Radio Rodzina to stacja katolicka, która emituje programy religijne oraz audycje rozrywkowe. Powstało w 1994 roku i od tego czasu cieszy się dużym uznaniem słuchaczy.

Celem Radio Rodzina jest dostarczanie słuchaczom inspirujących treści, głoszenie Ewangelii oraz promowanie wartości chrześcijańskich. Stacja ma na celu pomoc w osiągnięciu bliskości z Bogiem poprzez słuchanie Słowa Bożego i modlitwę. Na antenie można usłyszeć m.in.: konferencje, homilie, relacje z ważnych wydarzeń religijnych oraz programy edukacyjne skierowane do młodzieży i dzieci.
Radio ma jednak nie tylko charakter religijny - stacja prowadzi również audycje muzyczne, rozmowy na temat aktualnych problemów społecznych oraz informacyjne. Program radiowy skupia się na potrzebach szerokich grup odbiorców - od seniorów po dzieci i młodzież. Wszystkie programy są tworzone ze starannością i przedkładane publiczności zgodnie z etykietami medialnymi obowiązującymi w Polsce.
Od samego początku istnienia Radio Rodzina zapewniła Polakom godzinami dobrej muzyki, interesujących tematów i optymistycznego nastawienia do życia oraz otoczenia - co czyni ją bardzo popularną w całym kraju.

Słuchaj Radio Rodzina online w internecie!
Oferujemy Państwu dużą listę stacji radiowych.
Posłuchaj Radio Rodzina w iPhone, iPad, iPod touch lub Android!
Udostępnij